Partneři

Facebook

Tři body zůstaly v sobotu zaslouženě doma Tisk

iv06Dlouhoňovice - Králíky 9:5

Druhou lednovou sobotu jsme v Rychnově přivítali celek z Králík. S tímto soupeřem se většinou trápíme, proto jsme očekávali náročný duel i tentokrát. Letos poprvé jsme v našem dresu přivítali Pavla Víšu. V první třetině jsme po dobrém vstupu do utkání vedli 1:0, kdy náš gól vstřelil Plundra.

V polovině první třetiny se nám podařili přidat dvě branky během dvou minut a rázem to bylo již 3:0. Těsně před odchodem do kabin jsme nechali volného hostujícího obránce, který se nemýlil a stanovil skóre první třetiny na 3:1. Do druhé třetiny jsme šli s jasným cílem neinkasovat, přidat nějaké branky a utkání si zbytečně nedramatizovat. To se nám nepovedlo a v polovině zápasu to bylo 3:3, když se za hosty dvakrát trefil Paulus. Jenže po osmi vteřinách hry jsme šli opět do vedení zásluhou Doležala. Do konce třetiny se ještě trefil dvakrát Plundra a do kabin se šlo za příjemného stavu 6:3. Ve třetí třetině jsme výsledek kontrolovali a utkání jsme dovedli do vítězného konce pomohla nám k tomu výřečnost hostů, kteří dostali od rozhodčích několik vyšších trestů. V tomto zápase se nejlépe dařilo Tomáši Plundrovi, který zatížil konto hostů čtyřmi přesnými zásahy. (mk)

Branky a nahrávky 3:31 Plundra, 11:07 Hrčka (Šourek, Doležal), 12:34 Macháček (Keprta Mar.), 28:14 Doležal (Hrčka)-PH, 30:09 Plundra (Macháček, Keprta Mar.), 35:11 Plundra (Víša P), 43:42 Matyáš (Plundra T.), 45:27 Plundra (Macháček), 48:21 Doležal (Šourek)-PH
Zásahy golmana: Keprta Patrik - 22 zásahů