vase_reklama2.jpg

Stadion Tisk

Náš domácí stadion v Dlouhoňovicích prošel v posledních letech významnou rekonstrukcí. V případě počasí pod bodem mrazu se koná každý den veřejné bruslení na kvalitní ledové ploše, kterou si je možné celou pronajmout včetně kabin a osvětlení. Mimo zimní období nabízí areál podmínky pro různé sporty, ideální především pro hokejbal.

Každý rok se na stadionu snaží místní hokejový klub HC Dlouhoňovice odehrát několik mistrovských utkání. Na přelomu července a srpna zde pořáda oddíl Kapři Dlouhoňovice hokejbalový turnaj - Kapří pohár.

Dlouhoňovický stadion je místo, kde jsou pořádány nejen sportovní, ale také kulturní akce, jako například Plactic cup, Pálení čarodejnic, Drakiáda, Loučení s létem a další.

Veškeré informace a novinky se dozvíte vždy na našich stránkách, nebo na následujích kontaktech:

Jaroslav Macháček st. (správce kluziště) 775 383 896
Zdeněk Kořínek (správce sportovního areálu) 737 270 255