Archiv aktualit

Generální partneři

Partneři

Facebook

S Chocní jsme hráli o body až do konce zápasu, k překvapení kola nakonec nedošlo Tisk

01Dlouhoňovice - Choceň 4:6

Ve 4.kole OL jsme na domácím ledě v RK přivítali velkého favorita soutěže Choceň. Možná k překvapení naprosto všech přítomných na rychnovském stadionu, včetně nás i soupeře, jsme se vybičovali k výkonu, díky kterému jsme až do konce utkání byli ve hře o zisk bodů.

Již příprava na těžké utkání se nerodila lehce, když realizační tým vinou mnoha absencí musel připravit sestavu na dvě pětky. Hráči se však semkli k ještě většímu týmovému výkonu a za vypětí všech sil se snažili držet krok s tempem hry choceňské rezervy. Hned ve 3. minutě jsme ale inkasovali první branku a v 8. minutě druhou. V tu chvíli asi málokdo věřil v dramatický průběh zápasu. Díky dobrému pohybu se nám ale dařilo tlumit útočné akce hostí a ve 12. minutě jsme z hole Petra Doležala snižovali 1:2. O deset vteřin později se nám podařilo brankou Tomáše Plundry vyrovnat na 2:2. Ještě do konce první části hry se dvakrát prosadil Jarda Macháček a do kabin jsme šli dokonce s vedením 4:2. Ve druhé třetině se dvakrát prosadil soupeř a do závěrečného dějství se tak vstupovalo za nerozhodného stavu 4:4. Ve třetí třetině bylo znát, že nám občas docházely síly, ale přesto jsme mnohokrát nebyli daleko od vstřelené branky. Hosté nakonec potvrdili roli favorita a dvěma brankami v závěrečné třetině stanovili výsledek zápasu na 4:6.

Všichni hráči předvedli kvalitní výkon a přes prohru mohou mít dobrý pocit z odvedené práce. Premiéru v brance si v letošní sezóně odbyl Patrik Keprta, který předvedl velmi kvalitní výkon s několika famózními zákroky a držel nás celý zápas v naději na zisk bodů. Přes určité problémy se sestavou v poli, mohou mít trenéři alespoň klidnout hlavu s kvalitní brankářskou dvojicí, jejich formou a vzorovou spoluprácí.

Závěrem bychom určitě chtěli poděkovat všem fanouškům, kteří se rozhodli na tento zápas přijet. Samotná přítomnost na zápase s Chocní nám dodala energii a odvahu se zápasem něco udělat a možná i to byl rozhodující faktor, proč utkání neskončilo očekávaným debaklem.

Branky a nahrávky

11:05 - Doležal (Hrčka), 11:15 - Plundra T. (Šourek), 16:10 - Macháček (Plundra T.), 18:56 - Macháček (Šourek)

Zásahy golmana:  Keprta Patrik - 44 zásahů
Výsledek:  4:6
Třetiny:  4:2, 0:2, 0:2
Vývoj skóre  0:2, 4:2, 4:6
Vyloučení:  2:6