Archiv aktualit

Generální partneři

Partneři

Facebook

Potřetí v řadě rozhodovaly naše utkání až samostatné nájezdy, my byli tentokrát úspěšnější Tisk

dav02Řetová - Dlouhoňovice 5:6 SN

V sobotu jsme nastoupili proti jednomu z adeptů na našeho soupeře do čtvrtfinále a byl k vidění vyrovnaný zápas, který po remíze 5:5 rozhodly až samostatné nájezdy. Jediným úspěšným exekutorem byl náš kapitán Jarda Macháček, který se společně s nepřekonaným Lubošem Sejkorou postaral o bonusový bod.

Skóre utkání otevřeli domácí, kteří se ujali vedení 1:0. Naši hráči zanedlouho vyrovnali při přesilové hře na 1:1, ale Řetová stihla ještě do konce úvodní části hry získat zpět jednobrankové vedení a za stavu 2:1 se šlo poprvé do kabin. Úvod druhé třetiny nám vyšel na jedničku a během jedné minuty hry jsme otočili skóre zápasu na 2:3. Řetovští se do konce zápasu však ujali dvakrát vedení (4:3 a 5:4), ale našim hráčům se podařilo vždy včas vyrovnat. Po šedesáti minutách hry tak svítil na světelné tabuly potřetí v řadě remízový stav a znovu musely rozhodnout samostatné nájezdy. Luboš Sejkora kryl všechny tři nájezdy domácích hráčů a Jarda Macháček s přehledem proměnil a rozhodl o našem vítězství za dva body.

Branky a nahrávky: 13:32 Plundra T. (Keprta Mar., Šilar), 20:54 Keprta Mar. 21:06 Hrčka, 42:28 Macháček, 57:39 Macháček (Keprta Mar.), 60:00 Macháček - nájezd