kapitol3.jpg

Solidní výkon v druhém přípravném utkání Tisk

dav01Čestice - Dlouhoňovice 4:1

Také v druhém přípravném utkání před novou sezónou jsme změřily síly s účastníkem krajské ligy a výkon byl značně lepší, než před čtrnácti dny. Na rychnovském stadionu, kde působí obě mužstva jako domácí, byl k vidění vyrovnaný duel zaměřený na zodpovědnou hru v defensivě.

Soupeř nakonec potvrdil roli zkušenějšího protivníka a především díky našim individuálním chybám v závěrečné třetině rozhodl o svém vítězství. Máme stále mnoho věcí, na kterých je třeba pracovat, ale herně jsme po většinu utkání drželi s Česticemi krok a rádi bychom na daný výkon postupně navazovali. Naše produktivita není zatím ideální, ale v prvé řadě bychom chtěli stabilizovat obrannou činnost a poté se zaměřovat na střílení branek. Ono větší kvalita soupeřovi obrany a počáteční nerozehranost má na produktivitu mužstva svůj vliv.

Úvodní třetina utkání skončila bez branek s několika šancemi na obou stranách. V polovině utkání se dostali díky využité přesilové hře do vedení Čestice. Zanedlouho však po přihrávce Míry Keprty a hezké individuální akci vyrovnal kapitán Jarda Macháček. V polovině utkání si odbyl také svoji zápasovou premiéru mezi dospělými brankář Patrik Keprta, terý střídal velmi spolehlivého Luboše Sejkoru. Ve třetí třetině zkušenější soupeř využil některá naše záváhání v rozehrávce a nekompromisně trestal vstřelenými brankami.

V pátek 1. listopadu nás čeká odveta, což bude zároveň generálka na první mistrovské utkání s Č. Třebovou.

Branky a nahrávky: Macháček (Keprta Mir.)
Zásahy golmana:
Luboš Sejkora, Od 30. minuty Patrik Keprta