Partneři

Facebook

Odveta s Rychnovem bohatá na góly, ale bez bodu Tisk

02Dlouhoňovice Rychnov n. K. 7:8

V odvetě s mužstvem Rychnova jsme byli mnohem produktivnější, než v pátečním střetnutí, ale vinou velkého množství obdržených branek jsme nakonec rozdílem branky prohráli.

Hned první třetina byla velmi bohatá na branky, my jsme po slušných akcích prvního útoku vstřelili tři góly, ale střely soupeře skončily téměř všechny v naší síti, a tak jsme odcházeli do kabin za stavu 3:6. Druhou třetinu jsme následně vyhráli 3:1 a do třetí třetiny jsme vstupovali za stavu 6:7. V závěrečné části hry jsme se hnali za vyrvonáním, ale hosté po trochu šťastném odrazu puku z rohu hřiště před naši branku zvýšili několik málo minut před koncem na 6:8. Zanedlouho jsme sice vstřelili kontaktní branku, ale vyrovnat se nám bohužel nepodařilo.

Nyní máme před sebou poslední utkání letošní sezóny, když v neděli přivítáme v Rychnově od 19:15 Lanškroun. Před tímto zápasem pořádáme spolu s ostatními organizacemi v TJ Dlouhoňovice Sportovní ples, který se koná v pátek 8.3. od 20:00 v KD v Dlouhoňovicích. Všechny Vás srdečně zveme, o zábavu nebude jistě nouze:).

Branky a nahrávky: 2:41 Macháček (Plundra T.), 8:35 Plundra T. (Macháček), 10:03 Macháček (Víša P., Holubář) - přesilovka, 36:13 Hrčka (Macháček), 39:25 Podhájecký (Lux), 39:59 Plundra T. (Macháček), 57:55 Plundra T. (Macháček, Podhájecký)
Absence:
Krkavec, Doleček, Plundra J., Keprta Mar. Musil, hubálek - všichni zranění, Šilar, Adámek, Lakota

60

Branky a nahrávky: 15' Konečný, 26' Mík ml. (Brejša), 37' Obst - TS, 39' Tichý - přesilovka, 40' Mík ml. (Brejša), 41' Konečný, 45' Obst - přesilovka, 52' Mík ml. (Konečný), 59' Mík ml. (Brejša) - power-play  --- 2' Macháček, 11' Adámek, 21' Plundra T. (Macháček), 49' Macháček (Plundra T., Adámek),  50' Adámek (Hrčka), 52' Hrčka (Adámek) - přesilovka