Partneři

Facebook

Zlepšený výkon, ale přesto porážka Tisk

dav06Lanškroun - Dlouhoňovice 9:6

V předposledním zápase základní části jsme zavítali na lanškrounský led, kde jsme změřili síly s domácí rezervou. První třetinu jsme vyhráli 1:2 a hned v úvodu druhé jsme se dostali do vedení 1:3.

Poté bohužel rozhodčí přehlédli koutouč v brance domácích, což potvrdil celý balkón diváků a lanškrounští začali postupně utkání otáčet. Ani za stavu 7:3 pro Lanškroun jsme zápas nezabalili a podařilo se nám snížit na 7:5. Za tohoto stavu jsme následně neproměnili obrovskou šanci a domácí z brejku bohužel potvrdili pravidlo nedáš dostaneš a v podstatě rozhodli utkání. Sice se nám podařilo snížit ještě na rozdíl dvou branek, ale v závěrečné hře bez brankáře jsme inkasovali a zápas tak skončil 9:6.

V utkání jsme nemohli počítat s Mírou Musilem a Markem Keprtou, kteří se vinou zranění přidali k hráčům, kteří se letos na led už pravděpodobně nepodívají. Do konce sezóny nám zbývá 5 utkání, ve kterých nebudeme s aktuální silou kádru rozhodně favority, ale i s tím se je třeba poprat a dohrát se ctí. Velkou šanci tak dostanou hráči, kteří obvykle moc minut v zápasech neodehrávají a nyní mohou dokázat, že mají na základní sestavu.

Branky a nahrávky: 15' Konečný, 26' Mík ml. (Brejša), 37' Obst - TS, 39' Tichý - přesilovka, 40' Mík ml. (Brejša), 41' Konečný, 45' Obst - přesilovka, 52' Mík ml. (Konečný), 59' Mík ml. (Brejša) - power-play  --- 2' Macháček, 11' Adámek, 21' Plundra T. (Macháček), 49' Macháček (Plundra T., Adámek),  50' Adámek (Hrčka), 52' Hrčka (Adámek) - přesilovka