Partneři

Facebook

Cenné vítězství nad Česticemi Tisk

dav01Čestice - Dlouhoňovice 4:8

Velmi cennou výhru jsme v neděli zaznamenali v utkání proti mužstvu Čestic. Celý zápas jsme vedli a naštěstí jsme žádné drama, podobné tomu z minulého týdne, nedopustili. Vysoká produktivita našich hráčů a kvalitní výkon gólmana Jirky Řízka, to byly hlavní aspekty vysokého vítězství. Po akci druhého útoku jsme se ujali v 7. minutě vedení. Ve 14. minutě zvýšil s přispěním teče domácího obránce první brankou v sezóně Tomáš Šilar. V 17. minutě jsme si nechali dát zbytečný vlastní gól, když náš obránce tečoval střelu od půlky hřiště do protipohybu našeho brankáře. Ve druhé části jsme však pokračovali ve střelecké chuti a podařilo se nám pětkrát skórovat a jen jednou inkasovat. V úvodu třetí třetiny soupeř dvěma brankami snížil skóré na 4:7, ale po proměněném trestném střílení v 51. minutě bylo definitivně rozhodnuto o překvapivém vítězství našeho týmu.

Třemi body se blýskl obránce Tomáš Šilar, u kterého nebylo jisté, zdali z pracovních důvodů bude moci do utkání nastoupit. Nakonec ale bylo vidět, že čtyřicetihodinová směna před zápasem mu na výkonu vůbec neubrala. Dalším tříbodovým hráčem byl Radek Adámek, který nabírá svoji obvyklou formu. První letošní branku vstřelili také útočnící Míra Musil a Mára Keprta. Jarda Macháček zase prodloužil svoji sérii, kdy v každém utkání vstřelil minimálně jednu branku. Parádní výkon předvedl v brance Jirka Řízek, který mužstvo několikrát podržel a působil velmi jistým dojmem.

Branky a nahrávky: 16:24 Marha, 30:55 Macháček (Sajdl, Marha), 43:47 Dočkal (Marha, Provazník), 45:23 Provazník (Javůrek, Marha) - přesilovka --- 6:47 Plundra T. (Macháček, Musil), 13:51 Šilar, 24:26 Keprta Mar. 30:33 Šilar (Adámek), 33:58 Musil (Plundra T.), 35:48 Adámek (Doleček) - přesilovka, 36:56 Macháček - TS, 50:57 Adámek (Šilar) - přesilovka