Aktuální tabulka zde...
Tabulka okrení přebor 2009-2010
Pořadí |
Tým
|
PZ
|
V
|
VP
|
R
|
PP
|
P
|
Skóre
|
Body
|
1. |
SK Žamberk
|
16 |
15 |
0 |
0 |
0 |
1 |
85:32 |
45 |
2. |
TJ Jiskra Králíky |
16 |
12 |
0 |
0 |
1 |
3 |
68:44 |
37 |
3. |
TJ Sokol Tisová |
16 |
11 |
1 |
0 |
0 |
4 |
87:50 |
35 |
4. |
HC Dlouhoňovice |
16 |
8 |
0 |
0 |
0 |
8 |
71:65 |
24 |
5. |
TJ Voděrady
|
16 |
7 |
1 |
0 |
0 |
8 |
69:67 |
23 |
6. |
Sokol Verměřovice
|
16 |
7 |
0 |
0 |
1 |
8 |
61:74 |
22 |
7. |
TJ Sokol Řetová
|
16 |
6 |
1 |
0 |
1 |
8 |
66:59 |
21 |
8. |
HC Ústí nad Olricí |
16 |
3 |
0 |
0 |
0 |
13 |
53:92 |
13 |
9. |
Sokol Semanín |
16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
16 |
19:96 |
0 |
Křížová tabulka
X |
TIS
|
ŽAM
|
KRÁ
|
ŘET
|
VOĎ
|
VER
|
DLŇ
|
ÚnO
|
SEM
|
TIS |
2 |
1:3 |
2:4 |
7:4 |
4:2 |
5:4 SN |
8:5 |
9:6 |
11:1 |
ŽBK |
4:1 |
0
|
1:4 |
6:0 |
6:5 |
7:4 |
7:2 |
7:3 |
5:1 |
KRÁ |
2:5 |
2:7 |
0
|
3:2 |
6:3 |
3:6 |
4:3 |
8:2 |
5:0 K |
ŘET |
4:5 |
3:6 |
1:0 SN |
9
|
3:5 |
3:2 |
6:5 |
7:2 |
7:2 |
VOĎ |
3:4 |
2:7 |
2:7 |
4:3 SN |
-
|
5:4 |
8:4 |
6:3 |
8:0 |
VER |
2:11 |
0:3 |
2:3 |
7:6 |
4:7 |
2 |
3:7 |
6:4 |
4:3 |
DLŇ |
4:3 |
1:2 |
3:6 |
5:3 |
4:2 |
3:4 |
0
|
5:3 |
8:3 |
ÚnO |
1:6 |
2:8 |
4:8 |
1:6 |
6:3 |
5:6 |
1:5 |
1
|
6:1 |
SEM |
1:5 |
1:6 |
1:3 |
0:9 |
2:4 |
0:4 |
2:7 |
1:4 |
0
|
Rozlosování HC Dlouhoňovice 09-10
Den |
Datum |
Zahájení |
Mužstva |
Stadion |
Výsledek
|
So
|
7.11.09 |
16:45
|
Dlouhoňovice - Ústí nad Orlicí |
Choceň
|
5:3 |
Ne
|
22.11.09
|
18:15
|
Žamberk - Dlouhoňovice
|
Lanškroun
|
7:2 |
So
|
28.11.09
|
19:45 |
Dlouhoňovice - Králíky
|
Lanškroun
|
3:6 |
So
|
5.12.09
|
16:30 |
Voděrady - Dlouhoňovice
|
Choceň
|
8:4 |
So
|
19.12.09
|
19:45
|
Dlouhoňovice - Verměřovice
|
Lanškroun
|
3:4 |
So
|
26.12.09
|
17:00
|
Semanín - Dlouhoňovice
|
Č.Třebová |
2:7 |
Ne
|
3.1.10
|
18:15
|
Dlouhoňovice - Tisová
|
Lanškroun
|
4:3 |
Ne
|
10.1.10 |
16:00
|
Řetová - Dlouhoňovice
|
Litomyšl
|
6:5 |
Ne
|
17.1.10
|
19:15
|
Ústí nad Orlicí - Dlouhoňovice
|
Choceň
|
1:5 |
So
|
23.1.10
|
19:45
|
Dlouhoňovice - Žamberk
|
Lanškroun
|
1:2 |
So
|
30.1.10 |
19:45
|
Králíky - Dlouhoňovice
|
Lanškroun
|
4:3 |
So |
6.2.10
|
10:30 |
Dlouhoňovice - Voděrady
|
Choceň |
4:2 |
Pá |
5.3.10 |
19:30 |
Verměřovice - Dlouhoňovice |
Choceň |
3:7 |
So |
27.2.10
|
18:30 |
Dlouhoňovice - Semanín
|
Č. Třebová |
8:3 |
So |
20.2.10 |
19:30 |
Tisová - Dlouhoňovice
|
Č. Třebová |
8:5 |
So |
13.3.10 |
16:00 |
Dlouhoňovcie - Řetová
|
Choceň |
5:3 |
Kolo |
Den
|
Datum
|
Čas
|
Mužstva
|
Stadion
|
Výsledek
|
1. |
So |
7.11.09 |
16:45
|
Dlouhoňovice - Ústí nad Orlicí
|
CH |
5:3 |
1. |
Ne |
8.11.09 |
16:45
|
Semanín - Tisová
|
CH |
1:5 |
1. |
Ne
|
15.11.09 |
19:30 |
Voděrady - Žamberk
|
CH
|
2:7 |
1. |
Ne |
15.11.09 |
16:00 |
Verměřovice - Řetová
|
LI
|
7:6 |
2. |
So |
21.11.09
|
21:00
|
Králíky - Voděrady
|
LA
|
6:3 |
2. |
Ne
|
22.11.09
|
16:00
|
Řetová - Semanín
|
LI |
7:2 |
2. |
Ne |
22.11.09
|
18:15 |
Žamberk - Dlouhoňovice
|
LA
|
7:2 |
2. |
Ne
|
22.11.09 |
19:30 |
Ústí nad Orlicí - Verměřovice |
CH
|
5:6 |
3. |
So |
28.11.09
|
19:45
|
Dlouhoňovice - Králíky
|
LA
|
3:6 |
3. |
So
|
28.11.09 |
16:45
|
Tisová - Řetová
|
CH
|
7:4 |
3. |
Ne
|
29.11.09
|
18:15
|
Verměřovice - Žamberk
|
LA
|
0:3 |
3. |
Ne
|
29.11.09
|
19:30
|
Semanín - Ústí nad Orlicí
|
CH
|
1:4 |
4. |
So
|
5.12.09
|
18:30
|
Ústí nad Orlicí - Tisová
|
ČT
|
1:6 |
4. |
So
|
5.12.09
|
19:30
|
Žamberk - Semanín
|
LI
|
5:1 |
4. |
So
|
5.12.09
|
19:45
|
Králíky - Verměřovice
|
LA
|
3:6 |
4. |
So
|
5.12.09
|
16:30
|
Voděrady -Dlouhoňovice |
CH
|
8:4 |
5. |
So
|
12.12.09
|
18:30
|
Tisová - Žamberk
|
ČT
|
1:3 |
5. |
So |
12.12.09 |
21:00
|
Semanín - Králíky
|
LA
|
1:3 |
5. |
So |
12.12.09 |
10:30 |
Verměřovice - Voděrady
|
CH |
4:7 |
5. |
Ne |
13.12.09 |
19:30 |
Řetová - Ústí nad Orlicí
|
CH |
7:2 |
6. |
So
|
19.12.09
|
19:45
|
Dlouhoňovice - Verměřovice
|
LA
|
3:4 |
6. |
Ne
|
20.12.09
|
16:45
|
Semanín - Voděrady
|
ČT |
0:8 |
6. |
Ne
|
20.12.09
|
18:15
|
Králíky - Tisová
|
LA
|
2:5 |
6. |
Ne |
20.12.09
|
19:30 |
Žamberk - Řetová
|
CH |
6:0 |
7. |
So
|
26.12.09
|
16:00
|
Řetová - Králíky
|
LI
|
1:0 SN |
7. |
So |
26.12.09 |
17:00
|
Semanín - Dlouhoňovice
|
ČT
|
2:7 |
7. |
Ne
|
27.12.09
|
16:00
|
Tisová - Voděrady
|
LI
|
4:2 |
7. |
Ne
|
27.12.09
|
17:00
|
Ústí nad Orlicí - Žamberk
|
ČT
|
2:8 |
8. |
So |
2.1.10 |
17:00 |
Semanín - Verměřovice |
ČT |
0:4 |
8. |
So |
2.1.10 |
19:45 |
Králíky - Ústí nad Orlicí |
LA |
8:2 |
8. |
Ne |
3.1.10 |
18:15 |
Dlouhoňovice - Tisová |
LA |
4:3 |
8. |
Ne |
3.1.10 |
16:45 |
Voděrady - Řetová |
|
4:3 SN |
9. |
So |
9.1.10 |
18:30 |
Ústí nad Orlicí - Voděrady |
ČT |
6:3 |
9. |
So |
9.1.10 |
19:45 |
Žamberk - Králíky |
LA |
1:4 |
9. |
Ne |
10.1.10 |
16:00 |
Řetová - Dlouhoňovice |
LI |
6:5 |
9. |
Ne |
10.1.10 |
16:45 |
Tisová - Verměřovice |
|
5:4 SN |
10. |
So |
16.1.10 |
18:30 |
Tisová - Semanín |
ČT |
11:1 |
10. |
So |
16.1.10 |
19:45 |
Žamberk - Voděrady |
LA |
6:5 |
10. |
Ne |
17.1.10 |
16:00 |
Řetová - Verměřovice |
LI |
3:2 |
10. |
Ne |
17.1.10 |
19:30 |
Ústí nad Orlicí - Dlouhoňovice |
CH |
1:5 |
11. |
So |
23.1.10 |
18:30 |
Verměřovice - Ústí nad Orlicí |
ČT |
6:4 |
11. |
So |
23.1.10 |
19:45 |
Dlouhoňovice - Žamberk |
LA |
1:2 |
11. |
Ne |
24.1.10 |
16:00 |
Semanín - Řetová |
LI |
0:9 |
11. |
Ne |
24.1.10 |
18:15 |
Voděrady - Králíky |
LA |
2:7 |
12. |
So |
30.1.10 |
16:00 |
Králíky - Dlouhoňovice |
KR |
4:3 |
12. |
Ne |
31.1.10 |
17:00 |
Ústí nad Orlicí - Semanín |
ČT |
6:1 |
12. |
Ne |
31.1.10 |
10:30 |
Žamberk - Verměřovice |
CH |
7:4 |
12. |
Ne |
31.1.10 |
19:30 |
Řetová - Tisová |
CH |
4:5 |
13. |
So |
6.2.10 |
17:00 |
Semanín - Žamberk |
ČT |
1:6 |
13. |
So |
6.2.10 |
16:00 |
Verměřovice - Králíky |
KR |
2:3 |
13. |
Ne |
7.2.10 |
19:30 |
Tisová - Ústí nad Orlicí |
CH |
9:6 |
13. |
So |
6.2.10 |
10:30 |
Dlouhoňovice - Voděrady |
CH |
4:2 |
14. |
So |
13.2.10 |
19:45 |
Králíky - Semanín |
LA |
5:0 Kon. |
14. |
Ne |
7.3.10 |
16:45 |
Žamberk - Tisová |
CH |
4:1 |
14. |
Ne |
14.2.10 |
16:45 |
Ústí nad Orlicí - Řetová |
|
1:6 |
14. |
Ne |
14.2.10 |
19:30 |
Voděrady - Verměřovice |
|
5:4 |
15. |
Pá |
19.2.10 |
19:30 |
Semanín - Voděrady |
|
2:4 |
15. |
Ne |
14.3.10 |
16:00 |
Tisová - Králíky |
|
2:4 |
15. |
So |
20.2.10 |
17:00 |
Řetová - Žamberk |
ČT |
3:6 |
15. |
Pá |
5.3.10 |
19:30 |
Verměřovice - Dlouhoňovice |
CH |
3:7 |
16. |
So |
27.2.10 |
19:45 |
Králíky - Řetová |
LA |
3:2 |
16. |
So |
27.2.10 |
18:30 |
Dlouhoňovice - Semanín |
|
8:3 |
16. |
So |
27.2.10 |
16:00 |
Voděrady - Tisová |
|
3:4 |
16. |
Ne |
28.2.10 |
19:30 |
Žamberk - Ústí nad Orlicí |
|
7:3 |
17. |
So |
6.3.10 |
19:45 |
Ústí nad Orlicí - Králíky |
LA |
4:8 |
17. |
Ne |
7.3.10 |
18:15 |
Verměřovice - Semanín |
LA |
4:3 |
17. |
Ne |
7.3.10 |
17:00 |
Řetová - Voděrady |
|
3:5 |
17. |
So |
20.2.10 |
19:30 |
Tisová - Dlouhoňovice |
ČT |
8:5 |
18. |
So |
13.3.10 |
19:45 |
Králíky - Žamberk |
LA |
2:7 |
18. |
Ne |
14.3.10 |
18:15 |
Voděrady - Ústí nad Orlicí |
LA |
6:3 |
18. |
So |
13.3.10 |
16:00 |
Dlouhoňovice - Řetová |
CH |
5:3 |
18. |
Pá |
12.3.10 |
19:30 |
Verměřovice - Tisová |
|
2:11 |
|