Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

elo toman.jpg

Facebook

O víkendu čtvrtfinálové boje se Žamberkem Tisk

img 4294Jak už všichni hokejoví fanoušci a fanynky vědí, našim soupeřem ve čtvrtfinále play-off Oblastní ligy je sousední rival ze Žamberka. Následující víkend se ve dvou vzájemných duelech rozhodne o tom, kdo postoupí do bojů o medailové příčky a pro koho letošní sezóna skončí již v neděli večer na žambereckém ledě.

Soupeře není asi třeba vůbec představovat, hráči se také znají jak na ledě, tak mnozí i mimo něj. Letošní sezóna je na vzájemná derby pravděpodobně nejpočetnější v historii obou klubů, když ke třem zápasům ze základní části přidají týmy ještě dva play-off "matches". Z letošních vzájemných soubojů je jisté, že za žádného stavu není zápas rozhodnutý, což potvrdily svými výkony oba celky. Na body máme o chlup lepší bilanci (5:4), ale o tom, kdo se umístí v letošní sezóně v tabulce výše rozhodnou právě až víkendové zápasy.

Vše odstartuje v sobotu v 16:30 na rychnovském stadionu a rozhodnutí celé série padne následující den v neděli od 19:00 v Žamberku. Fanoušci obou celků i ostatní přátelé tohoto sportu jsou srdečně zváni. Pojďte vytvořit atmosféru, na kterou budou moci všichni aktéři na ledě, i vy v hledišti dlouho vzpomínat. Ať už postoupí ten lepší, či šťastnější, do další sezóny bude spousta času tyto zážitky společně probrat a zhodnotit výkony třeba u něčeho dobrého k pití.