Partneři

Facebook

V oslabené sestavě jsme na body nedosáhli Tisk

01Dlouhoňovice - Choceň 4:9

V prvním zápase druhého kola jsme v Rychnově přivítali Choceň. Po vydařených výkonech z přechozích zápasů se díky mnoha okolnostem sešlo k boji s Chocní pouze deset hřáčů do pole. Výkon byl tímto faktem dosti ovlivněn.

Úvod utkání byl dle očekávání v režii hostí, díky brejkům se naše mužstvo dostalo do překvapivého vedení. Zásluhu na tom měl první útok s jeho střelcem Macháčkem. Po minutě ovšem Chocenští vyrovnali, ovšem za necelé dvě minuty vrátil našemu celku vedení Pepa Matyáš. Do poloviny třetiny se nám tento stav podařilo udržet, poté Choceň vyrovnala a na konci první třetiny šli hosté poprvé do vedení. Ve druhé třetině byl obraz hry podobný té první, až na pasáž od 27. do 37. minuty kdy jsme inkasovali čtyři góly. Po této třetině bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Ve třetí části se nám podařilo díky zlepšenému výkonu udržet skóre na jednociferném výsledku. V poslední periodě se nám podařilo uhrát s týmem Chocně nerozhodný výsledek.

Celý zápas odchytal v dobré formě chytající Luboš Sejkora na kterého šlo 58 střel. Pochvalu zaslouží i kapitán Macháček, jež zatížil konto hostů svým prvním letošním hattrickem. Největší problém byla absence šesti hráčů, kteří nebyli k tomuto zápasu z různých důvodů připraveni. Takže útočníci Hrčka s Krkavcem zaskakovali v druhém obranném páru a letos poprvé sehrál celý zápas Vašek Šegita.

(mk,dk)

Branky a nahrávky  3:47 - Macháček, 6:36 Matyáš J. (Podhájecký), 23:53 Macháček (Podhájecký), 52:16 - Macháček (Matyáš J.)