Archiv aktualit

Generální partneři

Partneři

Facebook

Po špatném úvodu jsme odvetu skvěle otočili a potvrdili druhou výhrou velmi cenný postup do semifinále Tisk

iv03Dlouhoňovice - Č.Třebová 3:2

Klíčový zápas letošní sezóny jsme dnes odehráli na domácím ledě v RK a po napínavé a vypjaté odvetě s Č.Třebovou se můžeme radovat z cenného postupu do semifinále OL. Úvodní třetina nám vůbec nevyšla herně, ani výsledkově a do kabin jsme odcházeli za stavu 0:2.

Od druhé třetiny však na led nastoupil doslova jiný tým a díky vélkému nasazení, vůli a bojovnosti jsme utkání otočili na 3:2 a mohli tak slavit postup do zápasů o medaile. Celou sérii odchytal ve skvělé formě Luboš Sejkora a ve dvou těžkých zápasech pustil za svá záda pouze tři puky. Vítězství se ale nerodilo vůbec lehce, již před zápasem přišly první komplikace, když jsme museli počítat ztráty v sestavě (Mára Keprta, Míra Musil a David Krkavec). Poté přišla již zmiňovaná první třetina, ve které nám chyběl důraz, výbušnost i nasazení a výsledkem bylo dvoubrankové manko na postup. Hráči se i přes ztráty v sestavě a nepovedený vstup do zápasu obdivuhodně zvedli a kvalitního soupeře dokázali potřetí v řadě porazit.

V ostatních čtvrtfinálových seriích došlo k velkému překvapení, když po základní části druhý Žamberk vypadl s Lanškrounem. Osud této čtvrtfinálové bitvy nakonec muselo rozhodnout vedení svazu, protože za Lanškroun jeden hráč nastoupil neoprávněně. Choceň potvrdila roli velkého favorita a v odvetě s Rychnovem již nedopustila žádné drama. V sérii Voděrady - Řetová nakonec postoupil mírný favorit z Voděrad. Našim semifinálovým soupeřem bude nakonec neohrožený vládce soutěže Choceň. Příští týden přívítáme tohoto velkého favorita na domácím stadionu v RK.

Branky a nahrávky
25:15 Macháček (Plundra T.), 30:22 Plundra T. - oslabení, 42:30 Macháček (Plundra J., Plundra T.)